Konferencija #KryptisKarjera: įgūdžiai, atveriantys duris į sėkmę

Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra kartu su LR Švietimo mokslo ir sporto ministerija 2023 m. lapkričio 30–gruodžio 1 d. organizuoja konferenciją #KryptisKarjera: įgūdžiai, atveriantys duris į sėkmę, skirtą karjeros specialistams, dirbantiems su 1–12 klasių bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokiniais. 

Pagrindinis konferencijos tikslas – siekiant stiprinti mokinių profesinį orientavimą šalyje, atkreipti dėmesį į karjeros specialistų vaidmenį, ugdant ateities kartos lyderius ir skatinti aktyvesnį jų bendradarbiavimą su įvairiomis valstybinėmis ir nevalstybinėmis institucijomis ir verslo atstovais.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas (organizuojant maitinimą ir nakvynę), tačiau būtina išankstinė registracija. Registruotis kviečiame po vieną asmenį iš įstaigos iki lapkričio 28 d.

Pasikeitus aplinkybėms ir negalint atvykti, prašome informuoti Rasą Krakauskienę (tel. nr. 8 655 63551, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.). Dėkojame už atsakingą registraciją.

Už dalyvavimą konferencijoje bus išduodama pažyma. 

Daugiau informacijos ir programa: https://mukis.lt/naujienos/konferencija-karjeros-specialistams-kryptiskarjera-igudziai-atveriantys-duris-i-sekme