Konferencija Kaune „Ateities įgūdžiai: karjeros specialisto vaidmuo“ birželio 6 d.

Birželio 6 d. Kaune kviečiame dalyvauti konferencijoje karjeros specialistams „Ateities įgūdžiai: karjeros specialisto vaidmuo“.

Renginį atidarys visame pasaulyje garsus suomių futuristas, išradėjas ir rašytojas Perttu Polonen, kuris būdamas 28-erių jau yra parašęs dvi knygas apie ateities profesijas, įgūdžius ir darbo rinką. Perttu studijavo ateities technologijas Singularity University, įsikūrusiame NASA Ames Research Center Silicio slėnyje, įkūrė EdTech įmonę Mianmare, parašė dvi knygas ir laimėjo didžiausią ES mokslo konkursą jaunimui.

Darja Sudelainen-Fedosov iš Talino karjeros centro dalinsis patirtimi apie  profesinį orientavimą Estijoje, profesorius Tristram Hooley iš Jungtinės Karalystės pristatys „Žaliojo“ profesinio orientavimo temą, o Jaunimo centro Danijoje vadovas Anders Vedberg atskleis, kokios priemonės ir metodai padeda dirbti su jaunimu iš sudėtingos socialinės aplinkos. 

  • Renginio kalba – anglų (bus nuotolinis vertimas į lietuvių kalbą). 
  • Preliminari programa ČIA.
  • Registracija į konferenciją vyksta čia: https://forms.gle/3ijbsRhr144M5Z9P7. Registracija bus sustabdyta pasiekus maksimalų dalyvių skaičių, o iš vienos institucijos kviečiame registruotis po 1 atstovą(-ę).

Labai lauksime jūsų konferencijoje!

„Euroguidance“ komanda Lietuvoje