Kvietimas prisijungti prie nemokamo kurso karjeros specialistams (anglų k.)

Šiaurės ir Baltijos šalių „Euroguidance” centrai siūlo nemokamą neformalų virtualų kursą, skirtą supažindinti karjeros specialistus su mokymosi mobilumo orientavimo koncepcijomis, ištekliais, teorijomis ir praktika. Kursas vyks anglų kalba ir suteiks virtualaus mobilumo mokymosi patirtį grupėse su kolegomis iš kitų Šiaurės ir Baltijos šalių. Maloniai kviečiame prisijungti prie šio kurso.

Kursas startuoja spalio 20 d. ir tęsis iki lapkričio 17 d.

Kurso apimtis – 13 val., kurias sudaro:

  • Skaitymas ir vaizdo įrašų žiūrėjimas (4 val.)
  • 4 trumpi modulio testai (0,5 val.)
  • Trys bendros virtualios sesijos spalio 20 d., lapkričio 3 d. ir 17 d. (6 val.)
  • Pasiruošimas dviems grupių užduotims virtualiai (2 val.)
  • Įvertinimas prieš ir po kurso (0,5 val.)

Kurso medžiaga bus pristatoma per platformą „Moodle”, kurią moderuos „Euroguidance” centras Latvijoje. „Moodle” platformoje taip pat rasite papildomos pasirenkamos skaitymo medžiagos ir vaizdo įrašų, kurie gali būti naudingi mobilumo konsultacijų metu, tačiau nėra privalomi norint baigti šį kursą. Trys bendros virtualios sesijos bus surengtos per „Zoom”.

Kurso dalyviai, atsakę į testo klausimus ir atlikę grupines užduotis, gaus lankymo pažymėjimą ir „Moodle” kursų ženklelį.

Norintys(-čios) prisijungti prie šio kurso, rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki spalio 3 d. nurodydami savo vardą, pavardę ir įstaigą, kurioje dirbate karjeros specialistu(-e). Iš Lietuvos bus atrinkti du dalyviai(-ės).

Nuotrauka – Karolina Grabowska (www.pexels.com).