Pasimatome parodoje „Studijos“ jau vasario 6-7!

Kasmetinėje parodoje „Studijos“ vasario 6–7 d. projektų „Euroguidance“ ir „Europass“ komandos suvienys jėgas bendrame stende, įsikūrusiame 4 parodos salėje.  Šioje erdvėje bus galima atlikti įvairių karjeros pasirinkimo testų, pasitikrinti žinias apie profesijas, pabandyti parengti savo pirmąjį CV ir nusifotografuoti gyvenimo aprašymo nuotraukai.  

„Karjeros pasirinkimo testai, profesijų žaidimai ir kitos sužaidybintos priemonės skatina mokinius kūrybiškai pažvelgti į profesijos pasirinkimą, todėl jau ne pirmus metus parodoje pasitelkiame interaktyvius įrankius“, – teigia projekto „Euroguidance“ koordinatorė Monika Rajeckaitė.

Projekto „Europass“ koordinatorė Kristina Maldonienė ragina CV dar nė karto nerašiusius mokinius drąsiai prieiti prie stendo ir pabandyti užpildyti savo pirmąjį gyvenimo aprašymą. „Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad CV pildymas – vienas juokas, tačiau pildant jį pirmą kartą, gali kilti daug klausimų. „Europass“ CV formą siūlome dėl paprastumo ir patogumo – CV internetu galima užpildyti per 5–10 minučių. Ateikite ir patys įsitikinkite“, – kviečia K. Maldonienė. 

Antrąją parodos dieną, penktadienį, nuo 11.30 iki 13 val. stende bus galima dalyvauti „Ecvet“ (Europos profesinio mokymo kreditų sistema) ekspertų rengiamoje smagioje viktorinoje bei laimėti įvairių prizų.

Šiemet paroda lankytojus pasitinka šūkiu „Internetas studijų programos neišrinks“. Paroda savo formatu ir koncentruotu turiniu kviečia mokinius bei jų tėvelius ieškoti aktualios informacijos per tiesioginį bendravimą dalyvių stenduose, paskaitose, neformaliuose susitikimuose su mokymo ir verslo įstaigų atstovais, karjeros konsultantais, moksleivių ir studentų organizacijų nariais.

Daugiau apie parodą: https://www.litexpo.lt/lt/parodos/studijos-2020.