Mokymai apie lyčių stereotipus švietime

Kviečiame švietimo organizacijos švietėjus/mokytojus ir/ar su jaunimu dirbančius specialistus dalyvauti nemokamuose dviejų dienų mokymuose Druskininkuose. 

Mokymų metu aptarsime, kokie stereotipai riboja vaikus pasirinkti jų norimas profesijas ir kaip to išvengti paskatinant vaikus svajoti drąsiai. Mokymuose bus naudojami praktiniai metodai, kuriuos vėliau nesunkiai galėsite panaudoti vedant interaktyvius užsiėmimus jaunimui. 

Mokymų data: 2020 m. kovo 30-31d.

Mokymų vieta: Viešbutis REGINA, T. Kosciuškos 3, Druskininkai
Dengiamos išlaidos: mokymų kaina, kavos pertraukos, pusryčiai ir pietūs ir viena nakvynė dviviečiame kambaryje,  mokymų medžiaga, priemonės.
Asmuo kontaktams: Dovilė Rūkaitė, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel: +370 5 2629 003

Pažymėjimai: mokymus išklausiusiems dalyviams bus įteikti 16 ak.val. sertifikuotos mokymų programos baigimo pažymėjimai.

Programa: prisegtuke rasite detalią informaciją apie mokymų temas ir mokymus vesiančias lektores. 

Mokymų tikslas: suteikti žinių apie stereotipų įtaką moksleivių ir jaunimo karjeros pasirinkimui. Mokymų metu vyks darbas grupėse, sprendžiant įvairias praktines užduotis, kurias vėliau bus galima pritaikyti dirbant su vaikais ir jaunimu.

REGISTRACIJA iki kovo 5 d. (atrinkti dalyviai bus informuoti iki kovo 9 d. registracijos anketoje nurodytu el. paštu).