„Euroguidance" projekto svetainė atsinaujino

Kviečiame susipažinti su atnaujintu www.euroguidance.lt svetainės turiniu!

„Geroji patirtis" dalyje sužinokite apie 2014 m. „Euroguidance" projektinės veiklos  rezultatus, taip pat skaitykite  2015 m. projektų veiklų aprašymus, kurie pateikti lietuvių ir anglų kalbomis.

Skiltis „Metodinė medžiaga" pasipildė informacija apie naują konsultavimo įrankį „Edukacinių priemonių rinkinys", kurių viena iš dalių, metodinis žaidimas „Mano karjeros kelias", bus platinama karjeros specialistams, dirbantiems mokykloje ir teritorinėse darbo biržose, o kitos dalys gali būti spausdinamos iš šio internetinio puslapio ir laisvai naudojamos konsultacijų metu.

Prašome atkreipti dėmesį, kad yra papildyta ir atnaujinta metodinio žaidimo „Profesijų labirintas" instrukcija. Šio metodo aprašymo dalyje rasite ir papildomos informacijos apie priskirtus asmenybės tipus ir šiems asmenybės tipams tinkančias profesijas. Taip pat kviečiame aktyviai lankytis konsultantų bibliotekoje, kurioje rasite informacijos apie karjeros planavimą, savanorystę ir susipažinti su metodiniais patarimais dėl "Profesijų labirintas" rezultatų  pristatymo klientams.

„Testų" skiltis pasipildė naujomis nuorodomis į karjeros testus anglų kalba,  „Leidinių" skiltyje rasite naują leidinį "Atverk duris į pasaulį. Šiaurės ir Baltijos šalių požiūris į konsultavimą mobilumo klausimais". O interaktyvi Lietuvos švietimo sistema, kurią galite rasti „Švietimas ir orientavimas" skiltyje, tapo suprantamesnė ir labiau struktūruota. "Orientavimas Lietuvoje" skiltyje susipažinkite su  naujausia orientavimo  Lietuvoje situacijos apžvalga, kuri pateikta anglų kalba.

„Kvalifikacijos tobulinimo" skiltyje ieškokite informacijos apie kvalifikacijos tobulinimo kursus Lietuvoje ir užsienyje, organizuojamus pagal „eTwinning" programą. Šioje skiltyje rasite tiesioginę nuorodą į „eTwinning" projekto atnaujintą interneto svetainę, kurioje galite rasti informacijos ir apie nuotolinius kursus, skirtus susipažinti su įvairiomis informacinių technologijų naujovėmis, taikomomis švietime ir kitose srityse.