„Erasmus+“ pažintinis vizitas ugdymo karjerai specialistams Danijoje

2019 m. rugsėjo 30 d. – spalio 2 d. Danijoje, Odensės mieste (Odense) vyks „Erasmus+“ Tarptautinės bendradarbiavimo veiklos pažintinis vizitas „The role of guidance and counselling in planning further education, training and career for pupils in secondary and upper secondary education“. Pažintinį vizitą organizuoja Danijos mokslo ir aukštojo mokslo agentūra (angl. Danish Agency for Science and Higher Education).

Seminaro metu pagrindinis dėmesys bus skiriamas ugdymo karjerai temai dirbant su 13-16 m. amžiaus jaunimu. Pažintinio vizito metu dalyviams bus pristatyta Danijos švietimo sistema, bus lankomos mokyklos, švietimo institucijos bei pristatomi įvairių projektų rezultatai. Tikimasi, kad visi dalyviai aktyviai įsitrauks į diskusijas ir dalinsis savo šalių bei mokyklų patirtimi.

Teikti paraiškas vykti į pažintinį vizitą gali bendrojo ugdymo mokyklų specialistai, kurie:

  • dirba su 13-16 m. amžiaus jaunimu;
  • anglų kalbą žino ne žemesniu nei B1 lygiu;
  • kuriems mokykloje yra priskirta ugdymo karjerai specialisto funkcija.

Atkreipiame dėmesį, kad iš institucijos paraišką teikti gali tik 1 žmogus.

Iš viso bus atrinkti 3 dalyviai iš Lietuvos. Atrinktų dalyvių institucijų vadovus kviesime dotacijos sutartis pasirašyti e. parašu.

Seminaro kalba – anglų kalba.

Planuojamas dalyvių skaičius – 30.

Ką pateikti Švietimo mainų paramos fondui?

1. TBV paraišką: http://paraiskos.smpf.lt/. Prieš pradedant pildyti paraišką, sistemoje reikia užsiregistruoti el. paštu, kuriuo gavote šį laišką. Paraiškų teikimo terminas – 2019 m. birželio 27 d. (imtinai).

2. Pateikiama paraiška turi būti užpildyta, pasirašyta organizacijos vadovo bei seminaro dalyvio, antspauduota ir nuskenuota.

Vizito į Daniją finansavimas:

Kelionės išlaidos

  • Skaičiuojamos nuo išvykimo vietos  Lietuvoje iki seminaro vietos  Danijoje ir atgal 2019 m.  rugsėjo 30 d. – spalio 2 d.
  • Dalyvių kelionės ir draudimo išlaidoms padengti skiriama ne daugiau nei 500 EUR: 95 proc. kelionės bei draudimo išlaidų finansuos Švietimo mainų paramos fondas, 5 proc. – organizacijos arba dalyvio nuosavas indėlis.
  • Finansavimo atveju pirmo mokėjimo metu bus išmokama 40 proc. numatytos sumos.

Kelionės draudimas

  • Skaičiuojamas kelionės dienomis:  rugsėjo 30 d. – spalio 2 d.

Pragyvenimo išlaidos

  • Netaikoma. Organizatoriai pasirūpins dalyvių maitinimu bei apgyvendinimu, kultūrine programa seminaro dienomis.

 Kilus klausimų, kviečiame kreiptis į projektų koordinatorę Kristiną Maldonienę e. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. (8 5) 25 03 703.

Kita informacija:

Pateikiant paraišką, pareiškėjai sutinka, kad yra susipažinę su programos „Erasmus+“ vadove nurodytomis asmens duomenų tvarkymo ir saugojimo taisyklėmis. Asmens duomenys yra valdomi Švietimo mainų paramos fondo arba Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros, arba Europos Komisijos. Tai atvejais, kai asmens duomenys yra valdomi Švietimo mainų paramos fondo arba Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros, jie yra naudojami išimtinai paraiškų vertinimo ir administravimo tikslais vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei 2016 m. balandžio 27 d. ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (2016/679) nuostatomis ir saugomi ne mažiau 10 metų nuo paraiškos pateikimo arba projekto įgyvendinimo. Asmens duomenų saugojimo laikas gali keistis dėl Europos Sąjungos arba Lietuvos Respublikos teisės aktų pakeitimų.

Švietimo mainų paramos fondui pasiūlymai veiklos klausimais, juridinių ir fizinių asmenų, įskaitant paraiškų teikėjų ir dotacijų gavėjų, pasiūlymai ir atsiliepimai, apeliacijos yra teikiamos vadovaujantis nustatyta tvarka.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.