Projektą įgyvendina  VšĮ „Panevėžio verslo konsultacinis centras“
Projekto laikotarpis  2014 m. birželio mėn. 11 - 12 d. 
Projekto kontaktinis asmuo: Jūratė Raukštienė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apie projektą skaitykite internete:
https://www.facebook.com/vsi.pvkc?hc_location=timeline;

Projekto pagrindinis tikslas– tobulinti profesinio orientavimo specialistų profesines kompetencijas, skatinant jaunimą apsvarstyti verslo, kaip savo karjeros galimybės, pasirinkimą.

Projekto įgyvendintos veiklos:

  • Organizuoti 2 tęstiniai seminarai profesinio orientavimo specialistams, dirbantiems Panevėžio miesto ir rajono bendrojo lavinimo ir profesinėse mokyklose. Vieno seminaro trukmė - 3 astronominės valandos. Pirmojo seminaro tema „Lietuvoje veikiančios verslo organizavimo formos. Paramos verslui steigti ir vystyti galimybės. Verslo kūrimo pavyzdžiai“. Seminaro metu dalyviai supažindinti su verslo kūrimo ir vystymo sąlygomis Lietuvoje - teisine baze, egzistuojančiomis paramos jaunimo verslo kūrimui formomis, smulkaus verslo steigimo galimybėmis, profesinėmis žiniomis, reikalingomis plėtojant verslą.
  • Antrojo seminaro tema „Kuriu verslą - reikalingos profesinės žinios, bendrieji įgūdžiai ir asmeninės savybės“. Seminaro metu dalyviai žaidė simuliacinį verslo žaidimą „EcoSim Maynard“ bei atliko jo rezultatų analizę. Susitikimo metu kartu su dalyviais diskutuota apie asmenines savybes ir bendruosius įgūdžius reikalingus vystant verslą.


Rezultatai:

Seminarų programos
Straipsnis iš laikraščio