Projektą įgyvendina  Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Projekto laikotarpis  2014 m. rugpjūčio mėn. 18 - 29 d.
Projekto kontaktinis asmuo: Justina Pluktaitė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apie projektą  skaitykite internete:
http://urd.vgtu.lt/en/social-face-summer-school;
http://urd.vgtu.lt/social-face-vasaros-mokykla/;
https://www.facebook.com/groups/698243983568188/?ref=br_tf;
http://www.vgtu.lt/universitetas/naujienos/26671?lang=1/tarptautineje-vasaros-mokvkloje-mokvmai-karjeros-siekiantiems;
http://urd.vgtu.lt/nauijenos/vgtu-vyksta-tarptautine-vasaros-mokvkla-social-face;

Projekto pagrindinis tikslas – ilgesnės nei savaitės vasaros mokyklos, kurių metu intensyviai beveik kiekvieną dieną pagal numatytą vasaros mokyklose programą dalyviai gilintų savo informacinių technologijų žinias, kurios tikslingai butų adaptuotos vertinant socialinių medijų tendencijas, kaip jas panaudoti savęs realizavimui tarptautinei darbo rinkai, savų idėjų įgyvendinimui, dalyvių verslumui, pilietiškumui, kūrybiškumui skatinti.

Projekto įgyvendintos veiklos:

  • Jaunuolio karjeros projektavimas šiuolaikinių įrankių, tokių kaip: socialinių medijų (pvz. Linkedln, Facebook), "Europass CV", mobilumo dokumentų pildymo instrukcijų, tiesioginio kontakto, pristatymo, tarptautinės profesinės patirties įrankių, internetinių platformų ir kt. pagalba, siekiant užtikrinti darbą pagal pasirinktą specialybę ES ar kitose šalyse darbo rinkoje.
  • Pristatytos galimos mobilumo (studijų, praktikos ir kitais tikslais) galimybės bendraujant tarptautinėje darbo grupėje, su tarptautinės jaunimo organizacijos nariais, konsultuojantis su Užsienio ryšių direkcijos darbuotojais, vykdant grupinius mokymus.
  • Ekspertai inovatyviai, patraukliai dalyvius išmokė pristatyti save ir savo idėjas naujausių technologijų (apps, bots) ir socialinių tinklų (Facebook, Linkedln, Twitter) pagalba.
  • Ekspertai praktiškai padėjo išanalizuoti asmeninius profesinius dokumentus, ir pateikė pagrindines taisykles, kaip pateikti gerą Europass CV, reziumė ir motyvacinį laišką. Buvo pristatyti praktiniai patarimai atsižvelgiant į sektoriaus poreikius, organizacijos tipą, dydį.


Rezultatai:

Programa