Projektą įgyvendina  Zarasų švietimo centras
Projekto laikotarpis  2014 m. rugsėjo mėn. 12 – 23 d..
Projekto kontaktinis asmuo: Laima Mikitienė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apie projektą  skaitykite internete:
http://sczarasai.lt/news.php?readmore=243;
http://sczarasai.lt/news.php?readmore=244;
http://sczarasai.lt/news.php?readmore=247;

Projekto pagrindinis tikslas –susipažinti su naujų informacinių technologijų ir skaitmeninių įrenginių galimybėmis ir inovatyvumu. Skatinti tobulėti skaitmeninėje erdvėje. Suteikti papildomų žinių plėtojant informacinių technologijų ir skaitmeninių įrenginių panaudojimo galimybes profesijos konsultanto darbe.

Projekto įgyvendintos veiklos:

  • Pristatytos naujųjų technologijų tendencijos ir pagrindines tokios pažangos priežastys. Dalyviai analizavo ir diskutavo apie naujojo mąstymo paradigmą. Taip pat išmoko naudotis LĖGO Serious Play metodu, kuris labai lengvai pritaikomas tiek mokiniams, tiek suaugusiesiems. Buvo apžvelgtos internetinių socialinių tinklų galimybės, privalumai ir trūkumai. Dalyviai mokymų metu susipažino su išmaniojo telefono programėlėmis: Flipboard, Blippar, Aurasma, patys kūrė QR kodą.
  • Giliau pažvelgta į profesijos pasirinkimo galimybes ir analizuota švietimo įstaigų reitingai. Mokymų metu dalyviai svarstė galimybes, kaip pradėti karjeros ugdymą jau nuo ketverių metų, diskutavo apie tėvų ir mokinių lūkesčius ir klaidas pasirenkant profesiją, analizavo paklausiausių ir nepaklausiausių profesijų sąrašus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Didelis dėmesys skirtas jaunuolių lyderystei ir savanorystei. Aptarti internetiniai ištekliai.
  • Mokymų metu dalyviai patobulino informacinių technologijų, interneto bei socialinių tinklų panaudojimo įgūdžius. Naudodamiesi švietimo įstaigų reitingavimo analize kokybiškai galės konsultuoti profesijos pasirinkimo klausimu. Žinodami anketų, apklausų, interviu sudarymo principus gebės tikslingai pasirinkti informaciją ir apdoroti rezultatus.
  • Mokymų apibendrinimui ir sklaidai sukurtas mokymų naujienlaiškis.


Rezultatai:

Mokymų programa I diena
Mokymų programa II diena