Projektą įgyvendina  Alytaus profesinio rengimo centras
Projekto laikotarpis  2014 m. spalio mėn. 9 d.
Projekto kontaktinis asmuo: Edita Smaidžiūnienė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apie projektą  skaitykite internete:
http://www.aprc.lt/node/2473;
http://alytusplius.lt/naujienos/profesij%C5%B3-mug%C4%97je-pristatyti-moksleivi%C5%B3-i%C5%A1radimai;
http://www.tv.dzukijostv.lt/index.php/zinios?view=movie&tvid=2&movie=2084;
http://alytauskolegija.lt/alytaus-kolegija-dalyvavo-renginyje-profesiju-muge;
http://www.fm99.lt/profesiju-muge-alytuje-kviete-moksleivius-pasimatuoti-profesija;
http://www.delfi.lt/auto/laisva-pavara/alytaus-moksleiviu-isradimas-perdarytas-elektromobilis.d?id=66086004;
http://www.ppt.alytus.lm.lt;

Projekto pagrindinis tikslas –skatinti asmeninės karjeros valdymo įgūdžių tobulinimą; spręsti nedirbančio, nesimokančio ir mokymuose nedalyvaujančio jaunimo perėjimo į darbo pasaulį arba grįžimo į švietimo sistemą problemas. Palengvinti APRC absolventų pasirengimą sėkmingai pirmojo darbo paieškai, gerinti profesinio orientavimo paslaugų Jauniesiems suaugusiems“ (18-29 metų) kokybę taikant profesinio orientavimo paslaugų įvairovę. Skatinti regioninę, vietinę, institucinę, sektorinę ir kitokią partnerystę projektų įgyvendinimui.

Projekto įgyvendintos veiklos:

  • Buvo sudaryta galimybė regiono jaunimui (bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams, nesimokančiam ar registruotam darbo biržoje jaunimui, Alytaus profesinio rengimo centro absolventams) susipažinti su šiuolaikinės darbo rinkos situacija, tendencijomis ir perspektyvomis, įsidarbinimo galimybėmis, su nestandartiniais karjeros ir verslo sprendimais, darbo rinkos iššūkiais, keliamais reikalavimais darbuotojų kompetencijoms, su atskirų verslo įmonių ir organizacijų veikla, tolimesnio mokymosi pasirinkimu, išsirinkti profesiją.
  • Teatro erdvėse „profesijas gyvai“ pristatė būsimi automobilių mechanikai, metalo apdirbimo staklininkai, floristai, kirpėjai, barmenai, virėjai, socialiniai slaugytojai ir kiti Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai.
  • Daugiau kaip 700 jaunų žmonių turėjo galimybę išgirsti verslo lyderių istorijas, sėkmingos karjeros pavyzdžius, dalyvauti simuliaciniuose darbo pokalbiuose, gauti individualias psichologų, pedagogų, darbdavių konsultacijas.


Rezultatai:

Straipsnis