Projektą įgyvendina  Lietuvos pramonininkų konfederacija
Projekto laikotarpis  2014 m. rugsėjo mėn. – spalio mėn. 
Projekto kontaktinis asmuo: Rūta Svarinskaitė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apie projektą skaitykite internete
http://karjera.ktu.edu/naujienos/uzsienio-stazuociu-programos-patirties-partneriai-pristatymas;
https://www.facebook.com/events/280976888779040;
http://www.vdu.lt/lt/studentams-pristatys-praktikos-galimybes-uzsienyje;
www.partners4value.lt;

Projekto pagrindinis tikslas- padidinti mobilumo mokymosi ir ankstyvosios profesinės karjeros tikslais galimybių (tarptautinės ir vietinės studentų praktikos) ir naudos asmeninės karjeros, ypač ankstyvosios, planavime sklaidą, stiprinti Lietuvos studentų karjeros planavimo ir valdymo įgūdžių ugdymą.

Projekto įgyvendintos veiklos:

  • Sukurtas internetinis „Patirties partnerių" portalas www.partners4value.lt. Papildomai susikurtas profilis MailChimp.com sistemoje, siekiant efektyviai administruoti informacines kampanijas puslapio dalyviams.
  • Suorganizuoti 6 informaciniai karjeros orientavimo renginiai 5 universitetuose. Informacinių renginių metu buvo trumpai pristatytas „Patirties partnerių" koscorciumas ir jo teikiamos paslaugos, pristatyta tarptautinių organizacijų/įmonių, kurie priima studentus/absolventus tarptautinėms praktikoms tipologija, aptartos tarptautinių praktikų finansavimo galimybės, aptarta kaip pasirengti kokybiškus savęs pristatymo dokumentus - CV ir motyvacinį laišką naudojant tiek Europass, tiek ir kitus formatus pailiustruojant dažniausiai studentų daromomis klaidomis bei akcentus, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį.
  • Po renginio atlikus renginių dalyvių nuomonės apklausą dalyviams užpildant klausimyną, buvo išsiaiškintas didelis poreikis tolesniems karjeros orientavimo renginiams bei mokymams apie tai, kaip kokybiškai pasirengti gyvenimo aprašymą ir kitus paraiškų dokumentus (Motyvacijos laišką, Resume ir kt.), todėl konsorciumo koordinatoriai ir toliau planuoja organizuoti specializuotus karjeros orientavimo renginius pagal atskiras studijų sritis bei viešinti studentų, išvykusių į tarptautines praktikas, sėkmės istorijas.

Rezultatai:

2014.10.01 renginio darbotvarkė
2014.10.09 renginio darbotvarkė
2014.09.24 renginio darbotvarkė
2014.09.23 renginio darbotvarkė
2014.10.10 renginio darbotvarkė