Projektą įgyvendina  VšĮ „Saugi Pradžia“
Projekto laikotarpis  2014 m. gegužės – lapkričio mėn.
Projekto kontaktinis asmuo: Rūta Pumputytė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apie projektą skaitykite internete:
http://a.brazausko-gimnazija.lt/index.php?start=5;
https://www.facebook.com/pages/Saugi-prad%C5%BEiaV%C5%A1%C4%AE/398493496843617;
http://www.saugipradzia.lt/;
http://ziezmariai.lm.lt/~detach/www/index.php?&id=49&title=l;

Projekto pagrindinis tikslas –kūrybiškai ir naujoviškai organizuoti profesinio orientavimo užsiėmimus bei veiklas, naudojant netradicinius metodus, bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams siekiant atskleisti jų talentus, padėti geriau suprasti ateities profesijų perspektyvas ir skatinti save išbandyti įvairiose profesinėse srityse taip didinat profesijos pasirinkimo sąmoningumą. Siekiant, kad vyresniųjų klasių moksleiviai ne tik teoriškai susipažintų su esamomis profesijomis bei jų specifika, profesinio orientavimo veiklos projekte buvo pateikiamos žaismingai, pasitelkiant įvairius metodus - diskusijos, „protų kovų“ (viktorinos).

Projekto įgyvendintos veiklos:

  • Pirmajame projekto etape moksleiviai bendravo su SDG įmonių grupės personalo specialiste bei lektore, kuri vedė paskaitą - diskusiją „Kas yra profesija? Kodėl svarbu jos tinkamas pasirinkimas?“.
  • Antrasis projekto etapas - protų mūšis sukvietė moksleivius burtis į komandas ir išbandyti savo jėgas bei žinias įvairiose profesijų srityse - tikslieji mokslai, literatūra, gamtos mokslai ir kt. Taip pat šio etapo metu, ture „Kokia mano profesija?“ moksleiviai galėjo atspėti bei susipažinti su įvairių sričių profesijų atstovais - IT specialistais, finansininke, teisininke ir kt.
  • Galiausiai, diskusijoje su moksleiviais bendrauta, klausta jų nuomonės apie profesijos pasirinkimą, jiems svarbius dalykus tolimesniame jų veiklos kelyje. Viso projekto veiklose dalyvavo daugiau nei 200 moksleivių ir Kaišiadorių ir Kauno rajonų mokyklų bei gimnazijų, pravesta užsiėmimų, kurių bendras laikas - 32 val.


Rezultatai:

„Kelyje link svajonių profesijos“
Straipsnis laikraštyje