Projektą įgyvendina Asociacija „JCI Kaunas“
Projekto laikotarpis  2014 m. lapkričio mėn. 8 - 9 d.
Projekto kontaktinis asmuo: Monika Valentaitė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apie projektą  skaitykite internete:
http://www.zinauviska.lt/lt/kas-naujo/naujienos/konferencija-apie-didziausia-zmogaus-laime-ir-baime-laisve-rinktis-4576;
http://jcikaunas.lt/o-kas-jeigu-tu-gali-viska-karjeros-ir-koucingo-konferencija-lapkricio-8-9-d;
http://jci.lt/karjeros-ir-koucingo-konferencija;
http://jcikaunas.lt/didelis-zingsnis-saves-pazinimo-link-karjeros-ir-koucingo-konferencija;
https://www.facebook.com/pages/Karjera-ir-kou%C4%8Dingas/1435382290011363;

Projekto pagrindinis tikslas – suteikti dalyviams galimybę susipažinti su karjeros, karjeros planavimo ir jos valdymo, koučingo ir karjeros konsultavimo sampratomis, taip prisidėti prie dalyvių asmeninės karjeros valdymo įgūdžių (iniciatyvumo, kritinio mąstymo, sprendimų priėmimo, bendradarbiavimo įgūdžių ugdymo ir t.t.) tobulinimo. Praktinių sesijų metu suteikti informaciją apie koučingo specialistų bei karjeros konsultantų paslaugų prieinamumą, jų įsigijimą.

Projekto įgyvendintos veiklos:

  • Pirmosios konferencijos dienos, pirmosios dalies metu, vyko trys pranešimai apie šiuolaikinę karjeros sampratą, karjeros konsultavimą bei koučingą. Šioje dalyje iš viso sudalyvavo 317 dalyvių, iš kurių 153 - 10-12 klausių moksleiviai, 58 -1-4 kurso studentai ir 79 - suaugę, darantys įtaką pastarųjų tikslinių grupių karjeros sprendimams. Šios dalies metu dalyviai galėjo ne tik klausytis paruoštų lektorių pranešimų, bet ir užduoti jiems klausimus, į kuriuos pranešėjai atsakė pirmosios dalies pabaigoje.
  • Konferencijos dalyviai sudalyvavo net keturiose pasirinktose praktinėse sesijose, kur galėjo susipažinti su koučingu, kaip praktiniu karjeros planavimo įrankiu, bei praktiškai išbandyti karjeros koučinge ir karjeros konsultavime naudojamus metodus bei technikas.


Rezultatai:

Konferencijos programa
„Keisk mąstymą ir viskas pasikeis“