Projektą įgyvendina Asociacija "JCI šiauliai"
Projekto laikotarpis 2015 m. gegužės mėn. – 2015 m. spalio mėn.
Projekto kontaktinis asmuo: Valdonė Paulauskienė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apie projektą skaitykite internete: www.jcisiauliai.lt, www.jci.lt, www.laisvadiena.lt; www.siauliai.lt; www.siauliai-events.lt/

Projekto tikslas - skatinti sąmoningą jaunimo profesinį pasirinkimą, gerinant savęs pažinimą, stiprinant projekto dalyvių įgūdžius, padedančius pasirengti veiksmingą karjeros planą ir kryptingai jo laikytis, skatinant lyderystės, verslumo įgūdžius bei supažindinti su tarptautinio mobilumo galimybėmis, įkvėpti dalyvius savanoriauti.

Projekto metu planuojama pasiekti - 240 dalyvių, pradedančių planuoti savo karjerą - tai vyresniųjų klasių moksleiviai, studentai ir tų, kurie siekia pokyčių savo karjeroje - dirbančių ir nedirbančių suaugusiųjų.

Projekto veiklos - tai tai 2 renginiai ir 4 praktiniai mokymai. Gegužės mėnesį įvyks 2 renginiai. Mobilumo mugė „Tarptautiniai mainai ir jų nauda“ skirta sukviesti buvusius ir esamus mainų studentus, kurie pasidalins savo tarptautine patirtimi, bei besidominčius galimybe dalyvauti tarptautiniuose mainuose. Pačią programą ir jos galimybes pristatys svečiai iš švietimo mainų paramos fondo ir šiaulių universiteto Tarptautinių programų ir ryšių tarnybos. Savo neįkainojama patirtimi dalinsis tarptautinių studentų mentoriai. Taip pat vyks savanorystės forumas „Savanorystė – stiprus karjeros pagrindas“, kur kartu su charizmatiškuoju lektoriumi Mindaugu Vidugiriu ieškosime savanorystės vietos karjeros plane. Savarorystė Lietuvoje vis populiarėja – juk tai yra pats paprasčiausias būdas jaunam žmogui dėti pamatus savo tolimesnei darbinei karjerai ir daryti teigiamus pokyčius savo bendruomenėje įvairiose srityse.

Rugsėjo mėnesį įvyks 4 praktiniai mokymai temomis: „Efektyvaus karjeros plano sudarymas“, „Vadovavimas ir lyderystė – vedliai karjeros kelyje“, „Sklandus bendravimas ir bendradarbiavimas – neatsiejama profesinės veiklos dalis“, „Asmeninių savybių – verslumo ir kūrybiškumo – reikšmė karjeros plane. Nuo idėjos iki verslo plano“. Mokymus ves puikūs lektoriai, koučingo specialistai Justina Vasilevičiūtė, Mindaugas Vidugiris ir Vaidas Arvasevičius.

Planuojami rezultatai: sudalyvavę veiklose, projekto dalyviai taps labiau užtikrinti priimant sprendimus, susijusius su savo karjera ir profesijos pasirinkimu. Profesionalūs lektoriai įkvėps jaunus žmones savanoriauti, dalyvauti tarptautiniuose mainuose, mentoriauti užsienio studentams. Dalyviai įgys verslumo, kūrybiškumo, sklandaus bendravimo ir bendradarbiavimo, karjeros plano rengimo, lyderystės ir vadovavimo žinių ir vertingos praktikos, kurią praktiškai panaudos pasirenkant profesiją, ieškant darbo, ar tampant geresniais specialistais esamose darbovietėse.

Rezultatai:

2015.05.12 renginio darbotvarkė

2015.05.26 renginio darbotvarkė

2015.09.09 renginio darbotvarkė

2015.09.10 renginio darbotvarkė

2015.09.16 renginio darbotvarkė

2015.09.23 renginio darbotvarkė

Straipsnis iš laikraščio I

Straipsnis iš laikraščio II

Straipsnis iš laikraščio III

Straipsnis iš laikraščio IV

Straipsnis iš interneto I

Straipsnis iš interneto II

Straipsnis iš interneto III

Straipsnis iš interneto IV

Straipsnis iš interneto V

Straipsnis iš interneto VI

Straipsnis iš interneto VII

Straipsnis iš interneto VIII

Straipsnis iš interneto IX

Straipsnis iš interneto X

Kvietimas į renginį I

Kvietimas į renginį II

Kvietimas į renginį III

Kvietimas į renginį IV

Kvietimas į renginį V

Kvietimas į renginį VI

Kvietimas į renginį VII

Kvietimas į renginį VIII

Projekto Facebook paskyroje esantys kvietimai į renginius