Projektą įgyvendina  Šiaurės Lietuvos kolegija
Projekto laikotarpis  2014 m. liepos 1 d. – spalio mėn. 27 d.
Projekto kontaktinis asmuo: Rasa Lopetaitė, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apie projektą  skaitykite internete:
http://sandora.eu/?p=8694;
http://www.slk.lt/apie-kolegija/naujienos/%C5%A1iaur%C4%97s- lietuvos-kolegija-%C4%AFgyvendina-profesinio-orientavimo-projekt%C4%85;
http://www.penki.lt/Mokslas-svietimas/Studijos-ten—kur-tu- esi.im?id=347784&tid=450;
http://liedm.net/node/394;

Projekto pagrindinis tikslas– kontaktinių ir nuotolinių susitikimų metu supažindinti specialistus su nuotolinių testų reikšme, jų galimomis kategorijomis, jų teikiama nauda ugdymo procese.

Projekto įgyvendintos veiklos:

  • Vyko du kontaktiniai susitikimai po 7 akademines valandas ir trys nuotoliniai susitikimai, virtualioje Moodle aplinkoje 4 akademinių valandų trukmės. Mokymų pabaigoje specialistams buvo skirta užduotis - parengti po testą savo turimam nuotolinių pamokų kursui. Pasibaigus mokymams specialistai gavo dalyvavimo mokymuose pažymėjimus.
  • Parengta interaktyvi metodinė priemonė „Interaktyvių testų rengimas Moodle aplinkoje“. Ji patalpinta kolegijos internetiniame tinklapyje: http://www.slk.lt/Nuotolines-Studijos/Virtuali-mokymosi-aplinka. Informacija apie ją išsiųsta visoms ne tik Šiaulių miesto ir rajono, bet ir visos Lietuvos švietimo įstaigoms, informacinis straipsnis apie projekto veiklas viešintas naujienų ir institucijų internetiniuose portaluose.


Rezultatai:

I kontaktinio susitikimo programa
II kontaktinio susitikimo programa
I nuotolinių mokymų programa
II nuotolinių mokymų programa
III nuotolinių mokymų programa