Projektą įgyvendina  Asociacija „JCI Šiauliai“
Projekto laikotarpis  2014 m. rugsėjo mėn. 15 d. – spalio mėn. 9 d.
Projekto kontaktinis asmuo: Saulius Paulauskas, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Apie projektą  skaitykite internete:
www.laisvadiena.lt;
www.siauliai-events.lt;
www.etaplius.lt;
www.jcisiauliai.lt;

Projekto pagrindinis tikslas –parodyti jauniems suaugusiems žmonėms karjeros planavimo ir valdymo svarbą, ugdyti jų emocinę kompetenciją, supažindinti su darbo rinkos subtilybėmis ir paruošti įsiliejimui į ją.

Projekto įgyvendintos veiklos:

  • Seminaras „Pardavimo dialogas: kaip pristatyti save efektyviai“. Mokymų turinys apima šias sritis: asmeninis efektyvumas, naudos kalba ir jos tinkamas panaudojimas. Taip pat dalyviai išmoko pristatyti save ir atskleisti savo gebėjimus bei privalumus.
  • Seminaras „Profesionaliai parengtas CV ir motyvacinis laiškas - tiesiausias kelias į darbo pokalbį“. Mokymų dalyviai buvo supažindinti su CV ir motyvacinio laiško svarba kandidatuojant į darbo vietą.
  • Seminaras „Tinginystės spalvos“. Renginys buvo skirtas išsiaiškinti, kas yra vadinama tinginyste, sužinoti apie pasyvaus ir aktyvaus tipo žmones, jų skiriamąsias savybes.
  • Seminaras „Pokalbis dėl darbo: darbdavio ir kandidato dialogas“ su darbine sesija - darbo pokalbio simuliacija. Seminaro metu dalyviai buvo mokomi efektyviai dalyvauti pokalbyje dėl darbo, atskleisti darbdaviui savo privalumus ir parodyti savo „naudą“ praktiškai.
  • Seminaras „Emocinis intelektas, jo reikšmė bendraujant ir bendradarbiaujant bei ugdymo gairės“. Mokymų metu buvo lavinama intelektualinė įžvalga ir intuicija, mokoma atpažinti ir formuoti norimas emocines būsenas, kaip ir girdėti bendravimo partnerio emocinį nusiteikimą ir prisiderinti prie jo.
  • Konferencija „Aš atsakingas už savo profesijos pasirinkimą“. Konferencijoje pasisakė įvairiomis temomis skirtingų sričių atstovai (verslo įmonių, švietimo įstaigų, jaunimo organizacijų ir kt.), atskleidė profesijos pasirinkimo svarbą, informavo apie Europass dokumentų ir kitų ES skaidrumo, perkėlimo ir pripažinimo priemonių naudą mokymosi visą gyvenimą ir karjeros planavimo procese bei gerino asmeninių gebėjimų įsivertinimo ir savęs pristatymo darbo rinkoje įgūdžius.


Rezultatai:

Projekto renginio programa
Straipsnis laikraštyje I
Straipsnis internete I
Straipsnis internete II
Straipsnis laikraštyje II
Straipsnis internete III
Straipsnis internete IV
Straipsnis internete V
Straipsnis internete VI